עורך דין עבירות מין

עורך דין עבירות מין תמיר אלטיט

חשוב להדגיש שכאשר מדברים על עבירות מין, לא מדובר רק על אותן עבירות בהן מתבצע מעשה פיסי, אלא גם כאשר קיים ניצול של  יחסי מרות או כאשר מדובר בהטרדה מינית המתבטאת בהצעות בעלות אופי מיני, ביצוע תנועות או מחוות בעלות אופי מיני או אפילו מעשים שמבוצעים ברשת האינטרנט. עורך דין עבירות מין יכול לסייע הן לצד הנפגע הן לצד הפוגע במיצוי זכויותיהם. בתיקים מורכבים מעין אלו עורך הדין תמיר אלטיט הינו עורך דין מנוסה בתחום הפלילים אשר ייצג תיקים רבים מטעם התביעה הכללית בעשור האחרון, וישמח לסייע גם לכם.

כיצד יכול לסייע עורך דין עבירות מין?

עבירות המין נחשבות בין העבירות החמורות ביותר בספר החוקים. עבירות אלו יכולות להתבצע במספר דרכים: הטרדה מינית במקום העבודה, הטרדה מינית ברשת, תקיפה מינית ועוד.  בית המשפט נוטה להחמיר בעונשים בגין עבירות מין בשל חומרת העבירה וההשלכות ארוכות הטווח של עבירות אלו על נפגע העבירה, הן מבחינה פיזית והן מבחינה נפשית. יחד עם זאת מן הצד השני קיימים גם מקרים בהם מואשם אדם בעבירת מין שלא ביצע, והתלונה נגדו  הוגשה מטעמים לא כשרים , כך שתפקיד נוסף של עורך דין עבירות מין הוא לדעת גם כיצד לטהר את שמו של מי שנחשד בעבירות מין שלא ביצע מעולם. כיצד עוד יכול לסייע עורך דין מן התחום הפלילי בעבירות מסוג זה:

  • כאשר מוגש כתב אישום נגד אדם המואשם בעבירות מין, חשוב תחילה להבין מהן הנסיבות המובילות לכדי גיבוש כתב האישום. מקרים אלו יכולים לכלול ביצוע פעולה מינית בניגוד לרצונו של אדם המתבטאת בחשיפת אותו אדם לתמונה או סרט בעל אופי מיני, ניצול מרות, ביצוע מעשים מגונים, הפעלת לחץ, סחיטה או מניפולציה לשם קבלת הסכמה לקיום יחסי מין, וכיוצא בכך. הבנת נסיבות התיק לעומק מאפשרות קבלת החלטה על דרך הטיפול הטובה ביותר בתיק.
  • לאחר שנאשם מורשע בעבירות מין, מאפשר החוק במדינת ישראל להמשיך ולהציב הגבלות על אותו אדם גם לאחר סיום ריצוי העונש. הגבלות אלו יכולות לכלול הצבת מעקב ופיקוח, הגבלה על נהיגה ברכב או שתיית אלכוהול, הגבלה על התרועעות עם קטינים, הגבלת גישה לרשת האינטרנט ועוד היעזרות בעורך דין במקרים אלו יכול לסייע לצמצם משמעותית את ההגבלות שיוטלו על מי שסיים לרצות את עונשו.
  • תחום עבירות המין רחב מאוד וכולל מגוון רב של כלים משפטיים באמצעותם עורך הדין עבירות מין יכול לסייע לכם בין כנפגעי העבירה ובין כנאשמים, בהתאם לצורך הספציפי של כל תיק ותיק.

סיכום דבר

עורך דין פלילי המייצג נאשמים ונפגעים בעבירות מין, חייב לדעת כיצד לגשת לתיק מורכב זה לאור רגישותו הגבוהה, והשלכותיו ארוכות הטווח על חייהם של המעורבים. עורך הדין אלטיט ניהל תיקי מין רבים בעת תפקידו כתובע בכיר בפרקליטות מחוז תל אביב וכתובע פלילי ביחידת התביעות המשטרתיות, ויוכל לתת לכם מענה מקצועי ודיסקרטי, וכן ליווי ותמיכה משפטית לאורך כל הדרך. מוזמנים להיכנס לאתר משרדו של עורך הדין כעת ולהשאיר פרטים.

עורך דין פלילי עבירות מין
=

עורך דין פלילי עבירות מין

כאשר מדברים על עבירות מין חשוב להבין באילו עבירות מדובר. ניתן לומר כי כל פגיעה הנוגעת לגופו של אדם, בין אם היא מתבצעת בדרך של הטרדה מינית או פגיעה מינית פיזית של ממש, שייכות לקטגוריה זו. כמו כן, כיום מבוצעות עבירות המין רבות גם דרך רשת האינטרנט. בתי המשפט נוהגים להחמיר מאוד בענישה של מי שמורשע בביצוע עבירות מין. עורך דין פלילי עבירות מין תמיר אלטיט, הוא עורך דין אשר כיהן כפרקליט בכיר בפרקליטות תל אביב וצבר נסיון משמעותי מאוד בניהול תיקי מין משני צדי המתרס. הוא מכיר היטב ומבפנים את הפרקליטות, את האופן בו היא פועלת את ההיררכיה הפנימית ואת מקבלי ההחלטות, כך שיוכל לנהל עבורך אסטרטגיית הגנה מנצחת.

תפקיד עורך דין פלילי עבירות מין

בשנים האחרונות עלתה המודעות באשר להטרדות ופגיעות מיניות, בין היתר לאור פעילותה של תנועת me too. בד בבד עם המודעות ההולכת וגוברת בקרב הציבור באשר למהות הפגיעות המתבצעות בתחום עבירות המין, תפקידו של עורך דין פלילי עבירות מין בא לידי ביטוי כעת יותר מאשר בשנים עברו:

  • נדרשת מומחיות ספציפית לניהול תיק של עבירות מין, נדרשת בקיאות בהוראות החוק – למשל הגדרות בחוק העונשין של בת משפחה, קטינה, יחסים בהסכמה וכו'.
  • תפקידו של עורך דין פלילי העוסק בסוגיה זו של עבירות מין שונה מתיקים פליליים רגילים. לעיתים מדובר בהאשמות שווא, הנוגעות לאינטרסים נסתרים של המתלננות,, אינטרס כלכלי או אינטרס של נקמה ויש צורך לזהות אינטרסים אלו כדי להגן על הנאשמים החפים מפשע.
  • עבירות המין דורשות מיומנות גבוהה בניהול חקירות נגדיות, שכן חקירה נגדית אפקטיבית היא הכלי היעיל ביותר לחקר האמת. לעורך דין תמיר אלטיט מעל 10 שנות נסיון במהלכן חקר מאות עדים משני צדי המתרס והוא בין הליטיגטורים המובילים בישראל.

איך בוחרים עורך דין עבירות מין?

בחירת עורך דין פלילי עבירות מין היא בחירה גורלית להצלחתו של החשוד או הנאשם לצלוח את החשדות כנגדו. מדובר בתיקים חמורים ומי שיורשע בביצוע עבירות מין צפוי לענישה מוחשית וכבדה. רק עורך דין שצבר נסיון רב בניהול תיקי מין יידע להשיג את התוצאה הטובה ביותר עבור הלקוח שלו. עורך דין תמיר אלטיט, לשעבר פרקליט בכיר בפרקליטות תל אביב וגם תובע משטרתי, כיום משמש כמרצה למשפט פלילי באקדמיה הוא סנגור מהשורה הראשונה, מייסד ובעלים של משרד בוטיק המייצג לקוחות בכל רחבי הארץ ובעל מומחיות ספציפית לעבירות מין.

עורך דין עבירות מין
לקביעת פגישת ייעוץ ללא עלות
השאירו פרטים ונחזור אליכם

עוד בנושא

ייצוג קטינים
משפט פלילי
ייצוג קטינים

ייצוג קטינים ובני נוער שונה באופיו מייצוג בגירים בהליכים משפטיים, וזאת נוכח ההבחנה שמייצר הדין הישראלי בין קטינים לבגירים בכל

קרא עוד »
גרימת מוות ברשלנות
דיני תעבורה
גרימת מוות ברשלנות

כיצד מתמודדים עם גרימת מוות ברשלנות? חשוב להבחין בין המושג גרימת מוות ברשלנות לבין עבירת ההריגה. כאשר מתרחשת תאונת דרכים

קרא עוד »
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support