אודות

עורך דין תמיר אלטיט, מומחה למשפט פלילי ודיני תעבורה, הוא עורך דין פלילי מוביל בתל אביב.

בוגר בהצטיינות תואר ראשון (LL.B) ותואר שני (LL.M) במשפטים באוניברסיטת תל אביב.

שימש כקצין משטרה ותובע משטרתי בתביעות תל אביב ולאחר מכן שימש כפרקליט בכיר בפרקליטות המדינה במחוז תל אביב.

במסגרת תפקידיו השונים ניהל תיקים מורכבים בבתי המשפט השונים.

נמנה על סגל המרצים בפקולטות למשפטים בקריה האקדמית אונו  ובאוניברסיטת רייכמן ומרצה בקורס הכנה למתמחים לקראת מבחני לשכת עורכי הדין.

המשרד דוגל במצוינות. הנסיון הרב שצבר, תוך בקיאות בנהלים, מדיניות העמדה לדין ואופן פעילותה השוטפת של מערכת אכיפת החוק, מאפשר תכנון מהלכים מושכלים בכדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר.

כי רק מי שמכיר את המשטרה ואת הפרקליטות ככף ידו ישיג עבורך את התוצאה הטובה ביותר.

למשרד מומחיות מיוחדת בייצוג בהליכי מעצר ימים ובהליכי מעצר תום הליכים, עורך דין תמיר אלטיט הופיע באלפי דיוני מעצר במשך שנים רבות.

המשרד מעניק לחשודים, נאשמים ונפגעי עבירה, בתיקים קלים ומורכבים, מכלול שירותים משפטיים מקיפים, לרבות הכנה לחקירה פלילית, ייעוץ וליווי משפטי במהלך החקירה, ייצוג בהליכי מעצר, ייצוג בהליכי שימוע וניהול המשפט.

המשרד מתמחה בליווי הדוק ומקיף של נפגעי עבירה תוך פיקוח על מערכת אכיפת החוק ושמירה על זכויותיהם של נפגעי העבירה.

המשרד מעניק ללקוחותיו מענה משפטי, מקצועי, דיסקרטי, נחוש ולוחמני, בכל רחבי הארץ ובכל שעה. איכות הייצוג המשפטי חורצת גורלות. התקשר לייעוץ ללא התחייבות.

justice

פרקליט בכיר לשעבר

avatar

מרצה למשפטים באקדמיה

lawyer (5)

תובע משטרתי לשעבר

courthouse

הכרת מערכת המשפט

availability

זמינות 24/7

agreement

קו הגנה מנצח

unlock

יחס אישי ודיסקרטי

lawyer (6)

הכרת מקבלי ההחלטות

justice

פרקליט בכיר לשעבר

avatar

מרצה למשפטים באקדמיה

lawyer (5)

תובע משטרתי לשעבר

courthouse

הכרת מערכת המשפט

availability

זמינות 24/7

agreement

קו הגנה מנצח

unlock

יחס אישי ודיסקרטי

lawyer (6)

הכרת מקבלי ההחלטות

תחומי הטיפול של עורך דין פלילי
כאמור, עורך דין פלילי מייצג כל חשוד או נאשם בעבירה פלילית. ישנן שלוש דרגות חומרה של עבירות פליליות: חטא, עוון ופשע. חטא הקלה מבין השלוש ופשע החמורה ביותר. עורך דין פלילי מומלץ מייצג את מרשיו בסוגים שונים של עבירות פליליות: מגניבה, דרך קבלת דבר במרמה, זיוף, הטרדות מיניות ועד הריגה ואף רצח. מטרתו של עורך הדין היא לשכנע באמצעות הראיות ואמצעים אחרים העומדים לרשותו כמו עדויות שהנאשם לא ביצע את העבירה או שיש להגדיר את העבירה כפחות חמורה, למשל, עבירה שהוגדרה כהריגה להגדירה מחדש כגרימת מוות ברשלנות. צריך ניסיון, מקצועיות ובקיאות רבה בחוקים הפליליים על סעיפיהם כדי להצליח ולעשות זאת.
עורך דין פלילי מומלץ
התחום הפלילי הוא אחד התחומים המורכבים ביותר בתחום המשפט. משפט פלילי הוא משפט בו עומד אדם לדין בגין עבירות שביצע, כאשר למשפט הפלילי קודם תהליך של חקירה במשטרה, בו אדם מוגדר כחשוד. כבר מהרגע בו אדם נעצר, עוד לפני שהחלה חקירתו במשטרה מחויב השוטר לומר לו שזכותו לשמור על שתיקה עד שישכור עורך דין. ישנם חשודים שבטוחים בכך שיזוכו ושלא ניתן למצוא אותם אשמים עד שהם מוכנים להיכנס לחקירה עוד לפני שעורך הדין עומד לצידם. רק תוך כדי חקירה הם מבינים עד כמה זוהי טעות. עו"ד תמיר אלטיט הוא עורך דין פלילי מקצועי ובעל ניסיון רב ומאחוריו תיקים רבים שהסתיימו בהצלחה ובזיכוי הנאשם במשפט או בסגירת התיק לאחר החקירה.
לחץ כאן
14